KIERMASZ ŚWIĄTECZNY – 17 GRUDNIA 2016

Od wielu lat, o tej porze roku, zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w Kiermaszu Świątecznym. Dochodem z kiermaszu wsparliśmy już, dzięki Państwu, wiele świetlic środowiskowych i domów dziecka.

Tym razem ozdoby świąteczne wykonały Dzieci ze Świetlicy Środowiskowej w Stołczynie. Na kiermaszu będzie można także kupić kawałek ciasta upieczonego przez naszych Studentów. Kiermasz odbędzie się 17 grudnia, w SSW Collegium Balticum na 3 Maja (parter starego budynku). Ruszamy o 11, a kończymy, gdy sprzedamy ostatnią ozdobę:-). W stołczyńskiej Świetlicy Środowiskowej panują niezwykle skromne warunki, Dzieci ucieszą się z każdej formy naszej pomocy, ale najbardziej z tego, że wykonane przez Nie ozdoby będą towarzyszyły Państwu podczas Świąt! To dla Nich bardzo ważne, ważniejsze nawet niż to, co kupią za zebrane pieniądze.

Wesprzeć kiermasz można na dwa sposoby – piekąc ciasto lub przygotowując ozdoby świąteczne, które zostaną sprzedane, albo dokonując zakupu.

Wszystkie zebrane podczas kiermaszu pieniądze przeznaczone zostaną na potrzeby świetlicy. O zebranej kwocie i jej przeznaczeniu poinformujemy we wtorek – 20 grudnia.

Udostępnij nasz artykuł w mediach społecznościowych

Share on facebook
Udostępnij na facebooku
Share on twitter
Udostępnij na twitterze

Sprawdź naszą

Partnerzy Uczelni


12 Dywizja
Biuro Bezpieczeństwa Narodowego
PSP
Komisja BIO
Wojewódzki Sztab Wojskowy w Szczecinie
Wojskowa Komenda Uzupełnień
Sejm
ZUW
Szczecin
Klaster IT
Microsoft
Microsoft Azure
Object Connect
Policja
Tieto
INFinLAB IT
MUZEUM NARODOWE
Uzdrowisko Kołobrzeg
Uzdrowisko Kołobrzeg
SOSW Tanowo
CTiSR Sense
Schronisko dla nieletnich
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ
Hejnałek Przedszkole nr 2
Poradnia Nowogard
ZP Grodzisk
SOSW nr 2 Szczecin