Warsztaty Erasmus – 17.10.2016

plakat_a3_erasmus_warsztaty_wersja2-pngNapisz. Pozyskaj. Kształć!- Warsztaty Erasmus +

Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum przy współpracy z Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie zaprasza na warsztaty, których celem jest pokazanie jak efektywnie i skutecznie wykorzystywać  fundusze unijne na realizację zadań oświatowych, w ramach programu Erasmus +.

Szkolenie poprowadzi Anna Walkowiak- regionalna konsultantka programu Erasmus + . Podczas spotkania omówione zostaną zagadnienia związane z priorytetami programu Erasmus+ (sektor Edukacja szkolna z którego mogą korzystać nauczyciele przedmiotów ogólnokształcących i uczniowie ze szkół zawodowych i techników) w kontekście kształcenia i szkoleń nauczycieli, a także rola projektów edukacyjnych w podnoszeniu efektywności nauczania i uczenia się. Uczestnicy spotkania dowiedzą się również o  możliwościach pozyskiwania funduszy w ramach programu oraz poznają zasady przygotowywania wniosków aplikacyjnych.

Do udziału w seminarium zapraszamy: przedstawicieli instytucji oświatowych, nauczycieli, dyrektorów szkół, kadrę zarządzającą placówkami edukacyjnymi oraz przedstawicieli organów prowadzących.

Warsztaty odbędą się 17 października 2016 roku o godzinie 14 w siedzibie SSW Collegium Balticum. Zapisy prowadzone są do 10 października b.r. Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie kwestionariusza i złożenie go osobiście w Biurze Projektów Międzynarodowych lub odesłanie na adres e-mail: b.mintus@cb.szczecin.pl, tel.: 91 48 30 744.

  • KWESTIONARIUSZ ZGŁOSZENIOWY – POBIERZ

 

Udostępnij nasz artykuł w mediach społecznościowych

Share on facebook
Udostępnij na facebooku
Share on twitter
Udostępnij na twitterze

Sprawdź naszą

Partnerzy Uczelni


12 Dywizja
Biuro Bezpieczeństwa Narodowego
PSP
Komisja BIO
Wojewódzki Sztab Wojskowy w Szczecinie
Wojskowa Komenda Uzupełnień
Sejm
ZUW
Szczecin
Klaster IT
Microsoft
Microsoft Azure
Object Connect
Policja
Tieto
INFinLAB IT
MUZEUM NARODOWE
Uzdrowisko Kołobrzeg
Uzdrowisko Kołobrzeg
SOSW Tanowo
CTiSR Sense
Schronisko dla nieletnich
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ
Hejnałek Przedszkole nr 2
Poradnia Nowogard
ZP Grodzisk
SOSW nr 2 Szczecin