KONKURS FOTOGRAFICZNY – WOKÓŁ RODZINY

Zapraszam Studentów wszystkich kierunków studiów do udziału w konkursie fotograficznym, którego tematem jest współczesna rodzina. Obserwujcie Państwo świat z uwagą i wrażliwością, fotografujcie osoby i sytuacje – zarówno te najbliższe, jak i zupełnie przypadkowe – które, według Was, pokazują skomplikowany świat rodzinnych relacji, odzwierciedlają wartości konstytuujące współczesną rodzinę, „mówią” coś o przemianach jakie się w niej dokonują, obrazują jej niekonwencjonalną lub tradycyjną strukturę.

Na Państwa prace czekam do końca marca 2015 roku. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród dla zwycięzców nastąpi podczas konferencji „Wokół Rodziny”, która odbędzie się w naszej Uczelni pod koniec maja 2015. Wtedy też prezentowane będą wszystkie zdjęcia, które Państwo przyślą na konkurs. Zdjęcia róbcie korzystając z aparatów fotograficznych, tabletów, a nawet komórek, przesyłajcie je w formacie graficznym (jpg, png.) na adres: i.korpaczewska@cb.szczecin.pl

W tym konkursie ważna jest wrażliwość i umiejętność wnikliwego przyglądania się światu, nie kompetencje natury technicznej – proszę o tym pamiętać i nie przejmować się, ewentualną, formalną niedoskonałością swoich fotografii. Każdy uczestnik konkursu może przesłać maksymalnie trzy swoje prace. Z niecierpliwością i ogromną ciekawością czekam na Państwa zdjęcia.

Iwona Korpaczewska

Dziekan Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych

Udostępnij nasz artykuł w mediach społecznościowych

Share on facebook
Udostępnij na facebooku
Share on twitter
Udostępnij na twitterze

Sprawdź naszą

Partnerzy Uczelni


12 Dywizja
Biuro Bezpieczeństwa Narodowego
PSP
Komisja BIO
Wojewódzki Sztab Wojskowy w Szczecinie
Wojskowa Komenda Uzupełnień
Sejm
ZUW
Szczecin
Klaster IT
Microsoft
Microsoft Azure
Object Connect
Policja
Tieto
INFinLAB IT
MUZEUM NARODOWE
Uzdrowisko Kołobrzeg
Uzdrowisko Kołobrzeg
SOSW Tanowo
CTiSR Sense
Schronisko dla nieletnich
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ
Hejnałek Przedszkole nr 2
Poradnia Nowogard
ZP Grodzisk
SOSW nr 2 Szczecin