ŁUKASZ ROZENKIEWICZ NA STAŻU W BRUKSELI!

Jak już wcześniej informowaliśmy, nasz student kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne dostał się na staż do Europarlamentu w Brukseli. Jesteście ciekawi jak tam jest? Załączamy dla Was relację od Łukasza Rozenkiewicza a także kilka zdjęć.

„Staż w Parlamencie Europejskim w Brukseli to wyjątkowe doświadczenie. Już pierwszego dnia poznałem wiele wspaniałych osób otwartych na współpracę oraz nawiązywanie kontaktów. Zostałem bardzo miło przyjęty, miło spędziłem dzień. Po kilku godzinach pracy w biurze udałem się na przesłuchanie Pani Elżbiety Bieńkowskiej na stanowisko Komisarza UE. Było to bardzo ciekawe i emocjonujące doświadczenie. Mam nadzieję, że kolejne dni będą mijać równie pozytywnie jak dzisiejszy, pierwszy dzień tego wyjątkowego stażu.”

„Staż w Parlamencie Europejskim to okazja zdobycia nowych doświadczeń oraz wiedzy. Posiedzenia Komisji Europejskich, przesłuchania desygnowanych na Komisarzy Europejskich czy uczestnictwo w konferencjach prasowych pomagają zrozumieć, w jaki sposób funkcjonuje instytucja, w której podejmuję się decyzje ważne dla całego naszego kontynentu. 7.10.2014 byłem świadkiem protestu Kurdów pod PE, część z demonstrantów wtargnęła no do środka. Staż w tak wyjątkowym miejscu to nie tylko okazja zdobycia nowych doświadczeń ale także bycia świadkiem zdarzeń, których mało kto by się spodziewał. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z posiedzenia komisji, konferencji prasowej, incydentu wtargnięcia Kurdów do PE oraz mojego biurka.”

Czekamy na więcej!

Galeria zdjęć

.

Udostępnij nasz artykuł w mediach społecznościowych

Share on facebook
Udostępnij na facebooku
Share on twitter
Udostępnij na twitterze

Sprawdź naszą

Partnerzy Uczelni


12 Dywizja
Biuro Bezpieczeństwa Narodowego
PSP
Komisja BIO
Wojewódzki Sztab Wojskowy w Szczecinie
Wojskowa Komenda Uzupełnień
Sejm
ZUW
Szczecin
Klaster IT
Microsoft
Microsoft Azure
Object Connect
Policja
Tieto
INFinLAB IT
MUZEUM NARODOWE
Uzdrowisko Kołobrzeg
Uzdrowisko Kołobrzeg
SOSW Tanowo
CTiSR Sense
Schronisko dla nieletnich
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ
Hejnałek Przedszkole nr 2
Poradnia Nowogard
ZP Grodzisk
SOSW nr 2 Szczecin